Nahrávam ...

Možnosti opravy zariadení počas uzatvorení maloobchodných prevádzok

Aj počas týchto ťažkých dní nezaháľame, no práve naopak! Snažíme sa našim zákazníkom vyjsť čo najviac v ústrety expresnými servismi ich zariadení.

V súvislosti s koronavírusom COVID-19 rozhodla vláda o uzatvorení všetkých maloobchodných predajní od pondelka 16.3.2020. Z tohto dôvodu sme boli nútení obidve naše prevádzky uzavrieť až do odvolania. Naši servisní technici však naďalej vyvíjajú nemalé úsilie, aby zabezpečili servis všetkých zariadení v čo najkratšom čase.

V prípade potreby akéhokoľvek servisu môžete vaše zariadenie k nám odoslať kuriérom na adresu Ultrafix, s.r.o, Areál PPS 976, 962 12, Detva (prípadne využiť možnosť vyzdvihnutia našim kuriérom – potrebné vyplniť objednávkový formulár). Zariadenie preberieme u nás na centrále a následne postupujeme štandardným postupom. Najprv zariadenie zdiagnostikujeme a zistíme, v čom je chyba. Následne vypracujeme cenovú ponuku, ktorú budeme s vami telefonicky konzultovať. Po odsúhlasení cenovej ponuky zariadenie opravíme, otestujeme, vydezinfikujeme, zabalíme a odošleme kuriérom naspäť k vám. Opravy, ktoré sme doteraz realizovali na počkanie (výmeny displejov, zadných krytov, batérii a podobne) sa naďalej snažíme realizovať expresne. V prípade dostupnosti náhradného dielu ho vymeníme okamžite a vy tak získate opravený telefón do 2-3 dní od odoslania k nám.

  • expresné opravy aj počas uzatvorených prevádzok
  • množstvo náhradných dielov stále na sklade
  • náhradné diely neustále doplňujeme
  • bezplatné spätné doručenie k vám našim kuriérom
  • diagnostika naďalej zdarma!
  • rozbité displeje a sklá
  • výmeny batérií, nabíjacích konektorov
  • obliate prípadne inak nefunkčné zariadenia
  • spomalené alebo nefunkčné notebooky
  • odvírenie, optimalizácia, inštalácia systémov

Naše výhody

Diagnostika zdarma
Všetky opravy ako na prevádzkach
Garancia TOP kvality
Naďalej expresne

Počítače & Telefóny & Tablety

Vyriešime akýkoľvek problém aj v týchto náročných časoch!

Objednávka zvozu zariadeniaČasto kladené otázky

Bez opravy – Bez poplatku!

V prípade, že zariadenie neopravíme, neplatíš žiadne poplatky

Naši technici sú natoľko šikovní, že nie sme nútení poskytovať platenú diagnostiku. Pokiaľ sa však náhodou stane, že zariadenie nie je možné opraviť, prípadne by bola jeho oprava nerentabilná, neplatíš absolútne žiadnu diagnostiku.

Úprimne a transparentne

To, čo sa na začiatku dohodne, to aj dodržíme.

Slušnosť, úprimnosť a transparentnosť! Spokojnosť zákazníka je pre nás veľmi dôležitá. Pokiaľ sa so zákazníkom dohodneme na určitom postupe, prípadne cene opravy, vždy ju dodržíme.

Zavolajte nám pre bližsie informácie!

0904 100 303

Naši technici sú tu pre vás a radi vám zodpovedajú vaše otázky ohľadom servisu vašich zariadení.[recaptcha]